• Domů
  • prodej
  • Býčí hlava náušnice řezání zemře die cut & dřevěné zemře Vhodné pro běžné die řezací stroje na marke

Rychlý náhled

10

prodej

Býčí hlava náušnice řezání zemře die cut & dřevěné zemře Vhodné pro běžné die řezací stroje na marke

436.95 Kč 327.65 Kč

Štítky: stroj bulles disney, býk stroje, indie, stroj bulles nuage, přenosný býk na koni stroj, elektrické kubba machine, býk stroje, stroj bulles portable, fashion šicí stroj, stroj kůže zemře, motorola bull dog.

Porovnat


  • SKU: w759

Bestsellery

Popis

Náušnice velikost: 1,5 palcový: Výška (3,8 CM) Šířka (4,6 CM) 1,75 palce: Výška (4.45 CM) Šířka (5.4 CM) 2 palce: Výška (5,1 CM) Šířka (6,2 CM) 2.25 palcový: Výška (5,7 CM) Šířka (7 CM) 2,5 palcový: Výška (6.4 CM) Šířka (7.7 CM)

Vážený zákazníku: výška zemřít čepel je 15,8 mm, který je vhodný pro běžné die řezací stroje na trhu. Lze řezat různé druhy materiálů, jako je lepenka, látka, kůže, magnetický papír, atd. Zvláštní připomenutí: Tento produkt je dřevěné formy. Za normálních okolností, tam jsou díry a mezery na okraji desky, které nemají vliv na normální použití. Prosím, buďte ujištěni, koupit. Budeme dodávat zboží do 3-5 pracovních dnů po zaplacení. Logistika sledování bude poskytována e-mail, slibujeme, že budeme dodávat do 60 dnů. Pokud potřebujete rychlé dodání, prosím, kontaktujte nás pro cenovou nabídku. Pokud nelze najít výrobek, který se vám líbí, můžete mi poslat fotku a řekněte mi velikost, kterou chcete, budeme přizpůsobit ji pro vás. Můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, aby tento problém vyřešit. My vám odpovíme do 12 hodin v pracovní dny. Děkuji vám za návštěvu mého obchodu, a doufám, že naše produkty vám přinese spoustu zábavy.

Doplňující informace

  • Značka: muyu
  • Vzor Typu: Nepravidelné Obrázek
  • Číslo Modelu: HY569

Recenze (0)

Přidat recenzi

12345

Připojte Se Do Našeho Newsletter