Rychlý náhled

10

Měření & Nástroje Analýzy

ELITECH RC-4 USB Teplotní datalogger Datalogger Rekordér, Externí Senzor 16000 Bodu

443.07 Kč 349.95 Kč

Štítky: data logger napětí wifi, digitální záznamník, memoria usb snímače, logger, teploty mrazničky wifi, metr teploměr, záznamník teploty s usb c, data logger elitech, data logger, umýt elitech.

Porovnat


  • SKU: w738

Bestsellery

Popis

Trvalé ukládání dat, budování dokumentů pro vyhledávání, data lze číst a tisknout pomocí PC software pro správu dat. Přímo spojit s počítačem pro výměnu dat, snadné operace: Při připojení k počítači, software bude automaticky číst data, a to formou zprávy. Zobrazení teploty, času, přes teploty, alarm, teplota horní/dolní mez, teplota Max./Min. hodnota na LCD obrazovce. Dvojitý snímač: Vestavěný Senzor a Externí Senzor-Kromě baterie, může být také napájen USB kabelem, při připojení s PC, a to by mohlo nahrát data, i když baterie je mimo provoz. Přes Teplotní Alarm & Horní/Dolní Meze lze nastavit-Používá se pro záznam dat teploty po dlouhou dobu-Široký rozsah měření, vysoká přesnost a nastavitelný interval záznamu-LCD ukázat data a nastavení-Nad jeden rok baterie-16000 data kapacita nahrávání-Data management software & USB kabel pro práci s PC snadno-Data lze stáhnout, analyzovány, vyvážené a tištěné pohodlně. Automatické vypínání a indikace nízkého napětí baterie-má vnitřní čidlo teploty a volitelné externí čidlo, s volitelnou vnitřní bzučák alarmu. Pokud je externí čidlo připojeno, měření teploty se automaticky přepne na externí teplotní čidlo. To má jeden CR 2450 baterie, s prostoru pro baterie na zadní straně, snadná výměna baterie: Otočte kryt baterie ve směru hodinových ručiček, vyjměte baterii pomocí mince, a otočit a utáhněte kryt baterie počítadlo po výměně baterie.Trvalé ukládání dat, budování dokumentů pro vyhledávání, data lze číst a tisknout pomocí PC software pro správu dat. Přímo spojit s počítačem pro výměnu dat, snadné operace: Při připojení k počítači, software bude automaticky číst data, a to formou zprávy.

Zobrazení teploty, času, přes teploty, alarm, teplota horní/dolní mez, teplota Max./Min. hodnota na LCD obrazovce.

Dvojitý snímač: Vestavěný Senzor a Externí Senzor-Kromě baterie, může být také napájen USB kabelem, při připojení s PC, a to by mohlo nahrát data, i když baterie je mimo provoz.

Přes Teplotní Alarm & Horní/Dolní Meze lze nastavit-Používá se pro záznam dat teploty po dlouhou dobu-Široký rozsah měření, vysoká přesnost a nastavitelný interval záznamu-LCD ukázat data a nastavení-Nad jeden rok baterie-16000 data kapacita nahrávání-Data management software & USB kabel pro práci s PC snadno-Data lze stáhnout, analyzovány, vyvážené a tištěné pohodlně.

Automatické vypínání a indikace nízkého napětí baterie-má vnitřní čidlo teploty a volitelné externí čidlo, s volitelnou vnitřní bzučák alarmu. Pokud je externí čidlo připojeno, měření teploty se automaticky přepne na externí teplotní čidlo. To má jeden CR 2450 baterie, s prostoru pro baterie na zadní straně, snadná výměna baterie: Otočte kryt baterie ve směru hodinových ručiček, vyjměte baterii pomocí mince, a otočit a utáhněte kryt baterie počítadlo po výměně baterie.

Specifikace:

Rozsah měření teploty: -30 C~+60 ° C

pro volitelný externí snímač: -40 C~+85 C

Okolního prostředí teplota: -30 C~+60 ° C

Přesnost: +/-1 C

Rozlišení: 0,1 C

Záznam kapacita: 16000 bodů (MAX)

Interval záznamu: 10s~24 hodin nastavitelný

Senzor: Vnitřní NTC teplotní rezistor

Komunikační rozhraní: USB rozhraní

Napájení: CR2450 baterie nebo napájení přes rozhraní USB

Životnost baterie: při běžné teplotě, je-li záznam interval stanoví za 15 minut, to by mohly být použity nad jeden rok.

Položka Velikost: přibl. 84 (L) x 44 (W) x 20 (H) mm (3.3 x 1.73 x 0.79 inch)

Položka Hmotnost: přibl. 60 g

Balíček:

1 x Data Logger

1 x CR2450 baterie (Instalována uvnitř)

1 x Externí Senzor

1 x USB Kabel

1 x Software instalační CD

1 x Návod k použití

Poznámka:Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3 cm.

Doplňující informace

  • Značka: MiLESEEY

Recenze (1)

Přidat recenzi

12345

  • Krusten6

    Received the logger 1 month after order. Unit is well packed with user instructions and includes battery. The battery door is a little warped and flimsy, hope it does not break.

Připojte Se Do Našeho Newsletter