• Domů
 • Home Decor
 • LUCKYYJ Soukromí Okenní Fólie Matné Samolepky na Okno Bez Lepidla Statické Skleněné Žaluzie pro Ložnice Koupelna Obývací Pokoj

Rychlý náhled

10

Home Decor

LUCKYYJ Soukromí Okenní Fólie Matné Samolepky na Okno Bez Lepidla Statické Skleněné Žaluzie pro Ložnice Koupelna Obývací Pokoj

109.07 Kč 78.47 Kč

Štítky: podpis okenní fólie, uaz žaluzie, černá persiana, sklo skvrnu, vintage, okenice, obtisk čelo, vintage barevné sklo okna nálepku, luckyyj dveře filmu, film okno, falešné okno.

Porovnat


 • SKU: w533

Bestsellery

Popis

LUCKYYJ okenní fólie použití lepidla-free materiálů, snadno se instaluje, dává soukromí a zdobí zároveň umožňuje dostatek světla. Mezitím, LUCKYYJ okna film bude blokují 96% UV-Záření,chrání pokožku a nábytek. Soukromí Efekt pro Různé DistanceThis matné okenní fólie vám poskytne dobrou ochranu soukromí. Vysoce doporučeno pro naprosté soukromí potřebné místo, jako je koupelna, záchod a ložnice. Budete rád, DIY s ním vyzdobit vaši kuchyň, obývací pokoj a přední dveře atd. Pojďme se oblékat se windows!

Bezpečnost

Všechny materiály LUCKYYJ Okna filmy jsou NON-TOXICKÉ a znečištění-free.

Opakovaně použitelné

Self-nálepka (Bez lepidla) design dělá okna film na jedno použití.Udržovat sklo čisté.

Reputably

Vynikající textura poskytuje soukromí a krásu zároveň.

Tipy pro Instalaci:

Čistý a hladký povrch skla bez prachu, vláken nebo jakékoliv textury je potřeba. Transparentní krycí fólie musí být oloupané. Jinak, film bude klesat, když voda je suchá.(Klíčové kroky) Sprej dostatek vody rovnoměrně na okně při instalaci okenní fólie. Vložit film trochu místo vkládání je všechny najednou.(Zabraňuje generace velkých bublin) Neaplikujte na rám okna(1-2mm pitch). Odřízněte nadměrnou hran po aplikaci v případě potřeby. Film může být trochu těžké a jeho lepicí účinek bude mít dopad v zimě. Řešení: použít vysoušeč vlasů nebo teplé vody, aby měkké. ( Tepelná odolnost je v rámci 176℉).

Pokyny K Instalaci:

1. Měření povrchu a střih filmu. Nechte extra palcový marže na každé straně, pro snadné přizpůsobení. 2. Čisté cílovou plochu důkladně a ujistěte se, že povrch je dostatečně čistý, bez prachu. 3. Odlepení transparentní krycí fólie z okna film. (Velmi Důležité!!!) 4. Sprej hodně vody nebo mýdlové vodě jak na HLADKÉ straně okna film a okno, pak nainstalovat okenní fólie na okna. 5. Použijte měkký ručník nebo stěrku otřete filmu a zpět, aby se ujistěte se, že bubliny a voda byly zcela odstraněny. 6. Ořezat okraje, použijte hadřík, aby vyrovnat filmu. Tady to máte!

Jak Najít a odlepit Čirý Krycí Fólie:

Krok 1 - Prosím mokré jednom okně film rohu a použijte své prsty otočit to na chvíli uvolnit pouto mezi okenní fólie a jasné krycí fólie; 2. krok - přiložte lepicí pásky na boku jasné, krycí fólie rohu (také jsme připojili malé lepící pásky na každé role okenní fólie pro vaše pohodlí), a pak stiskněte tlačítko pro účinné zajištění; Krok 3 - A pak jste schopni oddělit jasné, krycí fólie z okna film snadno.

Doplňující informace

 • Materiál: PVC
 • Číslo Modelu: C010
 • Značka: LUCKYYJ
 • Funkce: Tepelná Izolace
 • Typ: Sklo Filmy
 • Povrchová Úprava: Barevné

Recenze (3)

Přidat recenzi

12345

 • Wallahay

  Wonderful!!!!! I love it!!! It arrives in less than 2 weeks to Mexico. It's amazingly easy to put in the window and it's reutilizable!! Absolutely recommend

 • Genanik2

  Great, I like it, I'll order more.

 • Anhyeuen1257

  Good quality

Připojte Se Do Našeho Newsletter