Rychlý náhled

10

Měření & Nástroje Analýzy

Mini Arašídové Prism Náhradní Pro leica mini prism Geodetické GMP111 NEBO GMP101

299.02 Kč 263.17 Kč

Štítky: min arašídové máslo stroj, ray wu ws2811, geodetické vybavení obchodu, baterie sokkia, totální stanice profesionální, mini prism, zkušební rám, mini impressora, hranol pro totální stanice, fotoaparát leica.

Porovnat


  • SKU: w442

Bestsellery

Popis

Popis

Vlastnosti: 100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní Náhradní prism sklo a může pro nejpopulárnější LEICA mini 'peanut' hranoly sady.Mini Arašídové Prism může fit pro většinu populární mini hranoly leica domu Vhodné pro jako GMP111 a GMP101 Zlepšila se závitem může a prsten s speciální "O" kroužek pro utěsnění Může to point umožňuje měření z rohů tam dva šrouby.malý o M6 mm .Jeden velký o M20 mm .můžete campare s položkami Balíček zahrnuje: 1ks x NewMini Arašídové prism

Platba

Přijímáme PayPal pouze.Prosím provést platbu co nejdříve po nákupu (nejpozději do 7 dnů po ukončení aukce).Pro více položek nákupu, vyplňte prosím checkout pouze poté, co jste vyhráli všechny položky.Pro vaše pohodlí, přepravní slevy budou aplikovány automaticky na pokladně.

Dodací Podmínky

1.Budeme loď na EBAY ADRESU do 48 hodin od obdržení platby vymazány.Nemáme loď o víkendu nebo o svátcích. 2.Položka(y) budou odeslány do kupujícího Ebay ověřit adresu.Předtím, než budete platit, prosím, ujistěte se, že vaše adresa ebay zápas adresu, kterou bych nás k lodi. 3.Doprava vyžaduje přibližně 8 do 18 pracovních dnů,ale někdy jde do 25-30 dní pro vzdálené oblasti.To je, závisí na nákladní dopravy v různých zemích. 4.Poštovné a manipulační poplatek zahrnuje mailing, balení, skladové a distribuční náklady. 5.Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte objednávku ze zahraničí.Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky 6.Poznámka: Jsme loď položku do Místní , Nigérie, Itálie, Afriky a některé vzdálené ostrovní země.

Návrat Politiky

1.Jakýkoliv problém s položkou, nebo nejste spokojeni s touto položkou, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste obdrželi položky.Náhrady k dispozici pouze do 14 dní, po 14 dnech, pouze opravit. 2.Nebudeme odpovědni za jakékoliv fyzické poškození nebo poškození je / jsou výsledkem kupující zneužití.Kupující je zodpovědný zaplatit zpáteční adresou poplatek.Pokud položka je vadný, může to být vyměněny, jednoduše vrátit do 2 týdnů po příjezdu za plnou náhradu, méně všechny přepravní a manipulační poplatky.Zboží by mělo být vráceno s veškerým příslušenstvím a v původním balení.Jinak, žádná náhrada bude provedena.Pro všechny vrátit produkty, zákazníky, kontaktujte nás pro vracející adresu. 3.Návrat expediční poplatek je odpovědnost kupujícího, pokud návratnost je výsledkem naší chybou.A všechny NON-prodávající chybu vrací pro náhrady podléhají 20% re-osazení poplatek.Kupující zaplatit poštovné, poplatky na vlastní náklady vrátit produkty pro výměnu nebo vrácení peněz.Budeme za poštovné náhradníků.Náhrada bude provedena po obdržení vrácené položky.

Zpětná vazba

1.Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, nenechte se rychle opustit negativní/neutrální zpětnou vazbu.Jsme tvrdě pracovat, aby se ujistil, KAŽDÝ ZÁKAZNÍK 100% SPOKOJENI a vyřešit jakýkoli problém pro vás. 2.Pokud jste spokojeni s výrobkem, který jste obdrželi,prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. 3.Naše první mise je, aby se ujistil jste spokojeni s každou transakci.Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné 1 nebo 2 hodnocení, negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor.Když narazíte na nějaký problém v transakci, prosím, kontaktujte nás přes Ebay Zprávu Centra, my vám odpovíme do 24 hodin v pracovní dny.

Pracovní Doba

1. Pracovní Doba: od pondělí do soboty, není zahrnují neděli nebo o státních svátcích. 2.Pokud máte nějaké problémy, jsme ochotni vám pomoci.Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu před nechat jakoukoli zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách odpovídat na vaše e-maily do 24 hodin v pracovní den.

Doplňující informace

  • DIY Dodávky: Obrábění kovů

Recenze (1)

Přidat recenzi

12345

  • Sergeevaa671

    Arrived very quickly.

Připojte Se Do Našeho Newsletter